Vítejte!

Vítejte na stránkách CZECH and SLOVAK PASSAT CLUBu.

Náš klub je přátelskou komunitou majitelů a fanoušků vozidel VW Passat – tématem jsou nejen novější modely jako 3C, či Passat CC, ale také starší, stále populární generace jako B2, B3, B4 a B5

Hlavní náplní našeho webu je fórum, kde členové organizují společné srazy a akce, vytvářejí užitečné návody na údržbu a opravu vozidel a v jednotlivých vláknech si majitelé různých generací a motorizací (1.9 TDi, 2.5 TDi, 1.8T, 2.8 V6, 3.6 V6…) navzájem předávají zkušenosti a rady. Potřebujete pomoci, či si jen chcete přátelsky popovídat? Zaregistrujte se!

CZECH and SLOVAK PASSAT CLUB je ovšem více, než jen fórum – součástí stránek je také inzertní sekce, kde lze obchodovat jak s celými vozidly, tak s konkrétními součástkami, např. pro opravu choulostivé přední nápravy u modelu B5 a B5.5. V neposlední řadě je součástí stránek také galerie, kde všichni uživatelé mohou přidávat fotky svých Passatů.

Nemůžete se rozhodnout, zda raději kombi (neboli Passat variant), či limuzínu? Nebo chcete vědět jakou spotřebu má motor 1.8T oproti 2.8 V6 a od které verze má Passat ocelovou, namísto hliníkové nápravy a chromovanou přední masku? CZECH and SLOVAK PASSAT CLUB je to pravé místo, kde naleznete odpovědi, rady i přátelskou atmosféru. Pokud potřebujete poradit osobně, či se jen chcete s dalšimi majiteli Passatů sejít a klábosit, nepřehlédněte sekci Akce & Srazy – ten následující může být právě poblíž Vás!

Užijte si tedy návštěvu našich stránek dle libosti, jedinou podmínkou je dodržovat pravidla slušeného chování a férového jednání – CZECH and SLOVAK PASSAT CLUB vede nulovou toleranci vůči nekalému jednání, či dokonce podvodům.

S Pozdravem team CZECH and SLOVAK PASSAT CLUB

Twitter